Suknie wieczorowe i wizytowe – zachwycaj w każdej sytuacji

 Suknie wieczorowe dostępne w salonach Igar są wyjątkowe. Dopracowany jest w nich każdy szczegół, a wszystkie sukienki charakteryzują się ponadczasową elegancją.

Dział z sukniami wieczorowymi powstał z myślą o druhnach, mamach Młodej Pary i gościach weselnych, którzy cenią sobie piękno i jakość. W ten sposób staliśmy się kompleksowym salonem sukien ślubnych, w którym przyszłe Panny Młode znajdą wszystko, czego potrzebują – także dla swoich bliskich.

Te piękne suknie czekają również na kobiety, które wybierają się na wytworny bal, ważne wydarzenie firmowe lub rodzinne, podczas którego chcą wyglądać olśniewająco. Jesteśmy niewątpliwie świetnym wyborem dla dziewcząt, które czeka pierwsza, bardzo ważna uroczystość – bal gimnazjalny lub studniówka.

Zadbaliśmy o bogaty wybór fasonów i kolorów. Znajdzie się tu coś dla zwolenniczek długich i efektownych sukienek, ale także dla kobiet, które wolą modele krótsze lub minimalistyczne. Nasze suknie wieczorowe wykonane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu będziecie czuć się pięknie bez potrzeby rezygnacji z komfortu.

 Tworzymy kreacje na każdą okazję, gust i kieszeń. Nasze niekonwencjonalne podejście pozwoliło zdobyć serca kobiet zarówno w kwestii sukni wieczorowych, jak i mody ślubnej.

Serdecznie zapraszamy do poznania pełnej oferty kreacji wieczorowych, oraz naszej specjalności, czyli sukien ślubnych Igar w czterech wyjątkowych odsłonach: Euphoria, Glamour, Mistral i Plus Size.